ul. Podmiłów 4, 30-829 Kraków 12 307 01 01 urszula.deweloper@gmail.com

O nas

Dewi Invest  tworzą osoby z 20 letnim doświadczeniem na rynku budowlanym i inwestycyjnym. Mając tak bogate doświadczenie i rekomendacje zadowolonych klientów, postanowili połączyć wspólnie siły, aby zwiększyć swoją pozycję na rynku deweloperskim i zbudować solidną, godną zaufania firmę.

Motto Dewi Invest   stanowi odzwierciedlenie podstawowych marzeń człowieka- posiadania własnego domu czy mieszkania. Dom jest bowiem symbolem stabilizacji życiowej, gwarantem bezpieczeństwa, miejscem szczęścia.

Firma realizuje własne, kompleksowe projekty inwestycyjne w branży mieszkaniowego budownictwa jedno i wielorodzinnego, obejmujące całość procesu deweloperskiego – począwszy od pozyskania gruntów, poprzez projektowanie we współpracy z renomowanymi biurami architektonicznymi, po uzyskanie prawomocnych zezwoleń na budowę, nadzór nad wykonawstwem budowlanym, aż do przekazania gotowych domów lub mieszkań klientom i zarządzania całym obiektem.

Cechy wyróżniające  Dewi  Invest na tle innych przedsiębiorstw budowlanych to między innymi:

  1. Realizacja inwestycji w oparciu o własne środki finansowe.
  2. Stała, doświadczona i oddana załoga, począwszy od szeregowych pracowników budowlanych, poprzez fachowych brygadzistów, inżynierów budowlanych na inspektorach nadzoru i kadrze zarządzającej kończąc.
  3. Współpraca z najlepszymi biurami architektonicznymi.
  4. Własny dział sprzedaży i obsługi klienta.
  5. Elastyczność i stała współpraca z klientem na każdym etapie budowy.

Dążenie do doskonałości to nasza pasja. Staramy się, aby w naszych projektach odnaleźli Państwo wszystko to, co dla Was najważniejsze – funkcjonalność, design, prestiż i spokój.

Aktualności

Sprawdź co nowego w naszych inwestycjach

Przejdź do aktualności

Projekt i wykonanie